29 Jun

Neo Natolin Domy na sprzedaż Warszawa, Powsin

Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musimy wybierać jednej z tych opcji. Bo Neo Natolin harmonijnie zespala zarówno cechy stołecznego osiedla, jak i miejsca wypoczynku oraz relaksu wśród natury. Oprócz ogrodów w ramach poszczególnych Instytucje kupna płacących pięć razy więcej niż rówieśnicy za raportowanie licencji znajduje raport posesji zaplanowano zielone powierzchnie wspólne, place zabaw, alejki, stawy czy zakątki z małą architekturą. Niedaleko jest do Parku Kultury Powsin i Ogrodu Botanicznego PAN oraz do jezior Powsińskiego, Lisowskiego czy Pod Morgami.

Centralna Vita w Krakowie. Nowy projekt dewelopera Develia

Jest to trzeci projekt dewelopera z kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada już Rezydencje Chojnów obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami. Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami. Develia rozpoczęła sprzedaż nowej inwestycji we Wrocławiu. Osiedle Augustowska Vita pomieści 84 nowe mieszkania w dwóch budynkach o niskiej zabudowie.

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Neo Natolin w Warszawie?

Ze względu na atrakcyjne ceny polecamy ten projekt szczególnie osobom, które są na etapie wyboru pierwszego mieszkania – opisuje Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w Develii. Według założonego przez nas harmonogramu, projekt będzie gotowy na przyjęcie mieszkańców w trzecim kwartale 2024 roku. Ogromnie wierzymy w potencjał tej inwestycji, która prezentuje nową jakość w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Poza świetnym projektem architektonicznym, nasze osiedle wyróżnia także m.in. Z jednej strony zapewnia łatwy dostęp do tętniącego życiem centrum Warszawy, z drugiej do  terenów zielonych sprzyjających relaksowi i aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Infrastruktura osiedla

Proces został już rozpoczęty,a przewidywany termin jego zakończenia przewidziany jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Drugi etap to wykonanie docelowej nawierzchni wszystkich dróg publicznych i wewnętrznych wrazz oświetleniem i kanalizacją teletechniczną. Planowo prace powinny zakończyć się w trzecim kwartale 2024 roku. Znajdujemy się blisko natury, otaczają nas piękne tereny zielone o wyjątkowym ukształtowaniu terenu, ze starodrzewem pamiętającym dawne dzieje okolicy (Rezerwat Las Natoliński). Spacerem można również dojść do Lasu Kabackiego na Ursynowie.

Biuro sprzedaży osiedla Neo Natolin otwarte

Z kolei dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy z łatwością przedostaniemy się na drugą stronę Wisły. Wszystko to czyni osiedle Neo Natolin idealną przestrzenią do komfortowego życia. Wygodny dojazd do centrum miasta czy spokój i bliskość natury? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób stojących przed decyzją o zakupie nieruchomości.

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Neo Natolin

Oferujemy szeroki wybór rozkładów i metraży, począwszy od kawalerek, aż po przestronne 4-pokojowe apartamenty rodzinne. Atrakcyjnie zaprojektowane przestrzenie zewnętrzne w postaci dziedzińców oraz terenów zielonych zapewnią miejsca do wypoczynku i rekreacji. Dodatkowo na parterach budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe, co podniesie komfort codziennego życia.

Z kolei obszerne wnętrza dają nieograniczoną swobodę w kwestii aranżacji. Dzięki temu stworzymy przestrzeń pełną piękna, spokoju i oddechu. Wysokość pomieszczeń, która w przypadku salonów na parterze wynosi aż 3,2 metra. Neo Natolin należy do grupy deweloperskiej Real Management S.A. Wykonawcami prac budowlanych pierwszego etapu zostały firmy DTM sp.

Samochodem w ok. 15 min dojedziemy do ogrodu botanicznego PAN, czy urokliwego Konstancina. Projekt wyróżnia ponadprzeciętna wielkość działek pod każdy dom; na terenie posesji wygospodarowano dużą strefę rekreacyjną. Teren osiedla wyposażony jest w ogrodzenie; do parkowania aut przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne oraz w indywidualnych garażach. W mieszkaniach na osiedlu Centralna Vita, położonego w dzielnicy Czyżyny, zaprojektowano okna o podwyższonej wysokości. Każdy lokal będzie posiadał balkon, loggię lub ogródek.

Wzdłuż głównej, reprezentacyjnej drogi osiedla pojawią się szpalery drzew, a także strefy ruchu pieszego. W częściach wspólnych powstaną skwery rekreacyjne i miejsca spotkań, obsadzone różnorodną roślinnością, na którą złożą się między innymi drzewa, krzewy, czy kwiaty. Taka przestrzeń zapewni mieszkańcom poczucie prywatności, jak i przytulną, kameralną atmosferę, i jednocześnie będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkiej społeczności. Wyjątkową ozdobą inwestycji jest starodrzew pamiętający dawne dzieje okolicy.

– Naszą filozofią działania jest tworzenie miejsc, które spełniają najwyższe oczekiwania pod względem estetyki i funkcjonalności. Chcemy, by mieszkańcy mogli doświadczać piękna natury na co dzień – podkreśla Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. A gdyby tak pogodzić jego wszystkie zalety z komfortem wygodnej komunikacji z miastem i zamieszkać w miejscu wyróżniającym się nowoczesną i elegancką architekturą, ze szkołami w bliskiej okolicy? Tak właśnie jest w przypadku osiedla Neo Natolin położonego przy ulicy Korbońskiego w sąsiedztwie najatrakcyjniejszych terenów zielonych Warszawy.

Nieopodal, w odległości 505 m znajduje się RAJ Maria Cydejko, w odległości 729 m znajduje się Ann-Mar, w odległości 821 m znajduje się Biedronka. Inwestycja Neo Natolin znajduje się na Powsinie, ul. Stefana Korbońskiego (12.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Neo Natolin Sp.

  1. Inwestycja znajduje się w cichej, zielonej części lewobrzeżnej części stolicy, na pograniczu warszawskich osiedli Natolin, Powsin i Kabaty, przy ul.
  2. W odległości 311 metrów budowane jest osiedle Millanova Apartments, 582 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit II, a 601 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit.
  3. Na 36,5-hektarowej działce powstanie docelowo 300 domów wraz z infrastrukturą rekreacyjną.
  4. Augustowska Vita to projekt, który spełnia te potrzeby, dlatego jestem przekonany, że zainteresowanie tym projektem będzie duże — skomentował Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia.
  5. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również prywatne ogródki przydomowe.

Budynek jest projektem deweloperskim Real Management, jego projekt powstał w pracowni APA Wojciechowski Architekci z Warszawy, a generalnym wykonawcą jest firma DTM. W odległości 311 metrów budowane jest osiedle Millanova Apartments, 582 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit II, a 601 metrów dalej znajduje się Biurowiec Transbit. W inwestycji znajdują się dwupoziomowe lokale mieszkalne o powierzchni od 180 do 220 m2, o wysokości pomieszczeń od 280 cm do 319 cm w salonach na parterze. Sypialnie i łazienki zlokalizowane są na piętrze.

Każdy dom na naszym osiedlu to osobny designerski projekt wykonany z niezwykłą starannością. Stawiamy na minimalizm, jakościowe materiały, duże przeszklenia, stonowane kolory i ciepłe światło. Mieszkańców z każdej strony otaczać będzie nowoczesna i elegancka architektura.

Neo Natolin w Warszawie to etapowo realizowane osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, rozlokowanych na dużej działce, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Natolińskiego. Zielone Falenty powstaną pod Warszawą, w gminie Raszyn. Natomiast w przedsprzedaży znajduje się obecnie I etap inwestycji obejmujący 18 z nich. Projekt zakłada budowę https://www.investdoors.info/ dwukondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze oferujących mieszkania i segmenty o powierzchni od 59 do 81 mkw. Każde z nich będzie posiadać własny ogródek oraz po dwa miejsca postojowe dla samochodów. Dodatkowo, mieszkania na górnym piętrze będą miały przestrzeń na poddaszu, którą klienci mogą zagospodarować we własnym zakresie.

Budynki będą połączone garażami, a rozwiązania architektoniczne zapewnią dystans od części mieszkalnej tj. Domy w Warszawie na osiedlu Neo Natolin powstaną w zabudowie bliźniaczej. To, według dewelopera, zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z nich będzie posiadał  działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. Powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla zaplanowano liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Co ważne, projektanci wykorzystali naturalne i niskoemisyjne materiały, które gwarantują długowieczność budynków. Plan zagospodarowania terenu obejmuje strefy relaksu, przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, place zabaw dla dzieci, alejki, stawy czy zakątki z małą architekturą. W kolejnych etapach realizacji inwestycji, Nie Precter Jr-finansowy guru lat 80-tych Real Management S.A. Planuje także budowę budynków wielorodzinnych, szkół, parkówi placówek kulturalnych. Nasze osiedle jest niezwykle przestrzenne, wyróżnia się ponadprzeciętną wielkością ogrodów i działek. Działka pod każdy dom jednorodzinny dwulokalowy to minimum 1500 m2, aż 70% to powierzchnia biologicznie czynna.

Leave a Reply